Pomoc dla Piotra – Prosimy przekaż 1%

Dziękujemy za zainteresowanie się tą stroną, poświęconą Piotrowi Ekielskiemu.

piotr

To nasz syn - pierwszy chłopiec w naszej rodzinie. Piotr ma 3 siostry i 3 młodszych braci. Do czwartego roku życia rozwijał się prawidłowo i był chętnie włączany do zabaw sióstr: Justyny, Asi i Małgosi. Dzięki temu mówi i bardzo ładnie śpiewa. Niestety gdy nasz syn skończył cztery lata ujawniła się u niego choroba, która obecnie jest zdiagnozowana jako Zespół Lennoxa-Gastau. Jest to zespół stosunkowo rzadko spotykany. Codziennie Piotr ma kilka napadów padaczkowych (różnego rodzaju), a cechy autystyczne w jego zachowaniu uniemożliwiają naukę i różnego rodzaju terapie. Stosowane dotychczas leki neurologiczne nie przyniosły oczekiwanej poprawy, gdyż ten rodzaj padaczki ma charakter lekooporny.

W tym roku Piotr skończył 21 lat i jest w okresie dojrzewania a objawy choroby zmieniają się i czasami są bardziej lub mniej uciążliwe. Teraz znowu nasiliły się napady padaczkowe i występują codziennie i zawsze rano ale również w ciągu dnia i czasami w nocy. Lekarze zastanawiają sie nad wprowadzeniem jeszcze jednego leku (od roku w Polsce) pełnopłatnego. Koszt przewidywany jest na 900 zł miesięcznie.

My jako rodzice i cała rodzina jesteśmy w trakcie przygotowań do wprowadzenia Piotra w dietę ketogenną, która ma pomóc w leczeniu. Dzięki pomocy Bożej możemy służyć Piotrowi i naszym dzieciom w codziennym życiu, które często jest bardzo trudne.

Dziękujemy za wszelką życzliwość. My także oferujemy naszą pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują - w ramach naszej działlności szczególnie przygotowania do pordu
Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zadali sobie trud przekazania 1% od swoich dochodów w poprzednim roku na rzecz naszego syna. Operacja wszczepienia stymulatora nerwu błędnego została wykonana. Obecnie trwa etap sukcesywnego zwiększania potęcjału pracy urządzenia. Prosimy o dalszą pomoc finansową - 1%.

 

Przekaż 1% podatku:

KRS: 0000037904
Cel 1%: Dla Piotra Ekielskiego - 10176

Można też wpłacać darowizny na konto:

FUNDACJA DZIECIOM " ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ"
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
subkonto 10176 dla Ekielskiego Piotra

Zebrane pieniądze są przeznaczone na ochronę zdrowia, rehabilitację, dalsze leczenie i kształcenie naszego syna.

Serdecznie dziękujemy! Wanda i Adam Ekielscy.

Comments are closed.