Poradnia naprotechnologiczna

p.klimasDoktor Piotr Klimas ginekolog, położnik, FCP, NFPMC. Ukończył szkolenia dotyczące Creighton Model System i NaProTechnology w USA. Odbył staż z zakresu chirurgii NaProTechnology u prof. Tomasa W. Hilgersa w Omaha. Pracował w Szpitalu Ginekologiczno – Położniczym Św. Rodziny w Warszawie. Lekarz broniący ludzkiego życia i godności ludzkiej.

Źródło: http://naprotechnologia.wroclaw.pl/dr-piotr-klimas/

 

 

 

NaProTechnologia

(Natural Procreative Technology) – Metoda Naturalnej Prokreacji. Nowa dziedzina nauki, opracowana przez amerykańskiego ginekologa, profesora Tomasa W. Hilgersa. Nauka swoim działaniem obejmuje diagnozowanie i leczenie przyczyn niepłodności, a także nieprawidłowości o podłożu ginekologicznym. Korzysta z osiągnieć różnych gałęzi medycyny: ginekologii, endokrynologii, chirurgii. Głównym założeniem NaProTechnologii jest współpraca z naturalnym cyklem płodności kobiety. Pierwszym etapem leczenia jest obserwacja biomarkerów płodności ( głownie śluzu szyjkowego) według Modelu Creightona (Creighton Model FertilityCare System). Przy pomocy instruktora modelu, para uczy się obserwacji oraz sposobu zapisu przejawów płodności. Po sporządzeniu kart z kilku cykli, małżeństwo kierowane jest do lekarza naprotechnologa, który dzięki kartom analizuje cykl płodności i jego ewentualne zaburzenia. Para poddawana jest odpowiednim badaniom zależnym od dysfunkcji organizmu. Celem działań jest normalizacja stanu zdrowia przyszłych rodziców, naturalne poczęcie dziecka oraz prawidłowy przebieg ciąży i przyjście na świat zdrowego dziecka.

Zapraszamy do nowej poradni przy „Domu Narodzin Świętej Rodziny” w Łomiankach na konsultację do Piotra Klimasa specjalisty w dziedzinie naprotechnologii, lekarza ginekologii i położnictwa, FCP, NFPMC po szkoleniach z zakresu Creighton Model System i NaProTechnology w USA, pracownika Szpitala Ginekologiczno – Położniczego Św. Rodziny w Warszawie.

Przekazywanie życia dziecku odgrywa ważną rolę w życiu każdego małżeństwa. Pragnienie posiadania dziecka przez małżonków jest czymś naturalnym. Dziecko symbolizuje wspólnotę i ciągłość rodziny oraz nadaje sens relacjom małżeńskim. Niestety co piąta para w Polsce ma problem z poczęciem dziecka.

Naprotechnologia to skuteczna i etyczna w działaniach gałąź medycyny, która korzysta z najnowszych osiągnięć ginekologii, chirurgii, endokrynologii w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń zdrowia rozrodczego.

Zapraszamy na konsultacje

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem 509 682 514