Dla małżeństw, które pragną potomstwa…

 

Dzień Skupienia

dla Małżeństw, które pragną potomstwa.

We współczesnym świecie wiele małżeństw boryka się z problemem zajścia w ciążę. W wielu przypadkach pomimo to, że wszystko jest w porządku, nie można cieszyć się upragnionym dzieckiem. Wtedy często rodzi się ból, powstają rozterki, a czasami obwiniani są wszyscy wokoło. Czasami pojawiają się pretensje do Pana Boga a nawet do samych siebie. Jeżeli czujesz się bezsilny i nie wiesz co masz uczynić, to zapraszamy Was, kochani Małżonkowie, na Dzień Skupienia, który pomoże wam popatrzeć na swój problem troszkę inaczej. Być może w Wasze serca wleje nadzieje. Dla Boga niema nic niemożliwego, o czym mówi nam przykład zarówno Maryi, jak i św. Elżbiety. Wiele małżeństw o tym już się przekonało, gdy ze łzami w oczach prosili Matki Bożej Brzemiennej, w tym wyjątkowym miejscu i zostali wysłuchani, a teraz cieszą się upragnionym i wymodlonym dzieckiem.

Zapraszamy na Dzień Skupienia Małżonków, aby przeżyć je u stóp Matki Bożej Brzemiennej w zaciszu klasztoru.

Jeśli jesteście małżeństwem sakramentalnym, które pragnie potomstwa lub wśród Waszych znajomych, w rodzinie, w pracy jest jakieś małżeństwo, które boryka się z tym problemem to ta wiadomość jest właśnie dla Was.

W dniach 22 - 23 października 2016 r. w Sanktuarium Matki Boskiej Skępskiej prowadzonym przez Ojców Bernardynów odbędą się Dni Skupienia dla małżeństw pragnących potomstwa. W telegraficznym skrócie: dojazd to ok. 150 km od Warszawy kawałek za Sierpcem, całkowity koszt pobytu, czyli nocleg, posiłki oraz uczestnictwo w rekolekcjach to symboliczne 50 zł od osoby, zgłoszenia do 20 października br. w godzinach 20 - 21 pod nr telefonu 54 287 70 35

Klasztor jest pięknie położony i sprzyja kontemplacji. Zapraszamy wszystkich, którym nieobcy jest ten problem, wspólne spotkanie, będzie zapewne okazją do dzielenia się doświadczeniami, wymianą poglądów, to ważne, abyśmy czuli, że nie jesteśmy w nim sami.
Wszelkie szczegółowe informacje są dostępne tu: http://bernardyniskepe.com/index.php/rekolekcje-dla-malzenstw

Comments are closed.